Drevené dvere

Naše vchodové dvere

Vchodové dvere sú akou si dominantou domu, spĺňajú základnú funkciu a to je zorientovanie návštevníka, ukázať kde je vstup do domu. Originalita vchodových dvier spočíva v jedinečnom skĺbení dizajnu, povrchovej úpravy zárubní, do ktorých sú osadené krídla.
Drevo má svoje kvality a to, že je najvďačnejší a najľahšie opracovateľný materiál, ktorý pripomína spojenie s prírodou a poskytuje svojou masivitou pocit bezpečia, pokoja a tepla a svojou štruktúrou a farbou zároveň uchvacuje.

Hrúbka vchodových dverí vyrábaných firmou UNISTOL s.r.o. je 78 mm. Pri konštrukcii vchodových dvier sú použité viacbodové bezpečnostné zámky, závesy 3D, termoprah s prerušeným tepelným mostom a s dvojitým tesnením po obvode krídla. Bežne dostupné bezpečnostné sklá, v zložení dvojsklo alebo trojsklo dovoľujú tvarové kreácie vchodových dvier, ale umožňujú aj presvetlenie predsiene a tým vchodové dvere nadobúdajú ďalšiu funkciu a to estetickú.

Inšpirujte sa v galérii našich vchodových dverí. Ten pocit solídnosti, bezpečia a hrejivej estetiky pri vstupe poskytne jedine masívne drevo.

Kontaktujte nás, radi poradíme