Naši spokojní zákazníci

Prečo Unistol ?

  • Odbornosť
  • Certifikované výrobky
  • Tradičný výrobca
  • Významné referencie

„Naše očakávania boli veľké a preto sme navštívili viacero firiem. Boli asi tri, ktoré spĺňali naše predstavy a to čo sa týka kvality, odbornosti a profesionality.

Nakoniec sme sa rozhodli pre firmu UNISTOL, ktorá tam pridala niečo navyše.

Tou pridanou hodnotou a jazýčkom na vážkach boli skúsenosti a tradícia (od roku 1989 na trhu).”

Nagy Peter

Komárno

„S oknami sme veľmi spokojní. Od prvej chvíle sme mali veľmi dobrý pocit. Boli sme presvedčení, že sme v tej správnej firme a vybrali si dobrého výrobcu okien. Naše skúsenosti sú pozitívne a preto odporúčme všetkým firmu UNISTOL.”

Grác Marian

Nitra

„Naše požiadavky boli splnené nadštandardne, nakoľko výrobky spĺňajú najprísnejšie kritéria čo sa týka vzhľadu, estetiky, zvukovoizolačných a tepelnoizolačných vlastností.”

Parti Erik

Košice

„Naše skúsenosti s firmou sú veľmi dobré. Spolupracujeme spolu už niekoľko rokov a ešte sme sa nesklamali. Spolupráca a komunikácia je príkladná a verím, že bude pretrvávať i naďalej. Pri zameraní a počas výroby prebieha komunikácia na profesionálnej úrovni. Montáž realizujú veľmi dobre pripravení pracovníci tak po odbornej ako aj ľudskej stránke. Pre nás je to tiež veľmi doležitý faktor. Netvrdím, že na slovensku nie sú ďalšie dobré firmy, ale od firmy UNISTOL by si mnohí mohli zobrať príklad. Našim zákazníkom odporúčam firmu UNISTOL.”

Pénzeš Peter

Staviteľ

„Už po prvom stretnutí som vedel, že budú vážnym kandidátom na výrobu a dodávku okien a dverí.
Po ďalšej konzultácií, ktorá sa uskutočnila na našej stavbe som nadobudol pocit, že mám naozaj dočinenia s odborníkmi. Rozhodol som sa preto zákazku zadať firme UNISTOL. Naše rozhodnutie neľutujeme a sme radi že aj na Slovensku sú firmy, ktorým možme doverovať.”

František Urban

Levice

„Naša spolupráca trvá už 15 rokov. Je postavená na vzájomnej dôvere a serióznosti. Už niekoľkokrát nás firma presvedčila, že si vie poradiť aj s najnáročnejšími požiadavkami a detailami. Sú zárukou kvalitných okien a dverí a ich správnej montáže.”

Stavebná firma

Staviteľ s.r.o.

„Na trhu som hľadal dobrú a spoľahlivú firmu na výrobu okien a dverí. V podobe firmy UNISTOL som ju našiel a svoje rozhodnutie dodnes neľutujem. Pritom už nejaké tie ročky uplynuli.”

Mácsadi Štefan

Nové Zámky

„Firma má miesto na trhu od roku 1989. Spolupráca začala koncom 90-tich rokov, keď ešte výroba eurookien bola v „plienkach„. My sme na naše drevodomy a drevenice potrebovali drevené okná a rozhodli sme sa pre spoluprácu s firmou UNISTOL. Boli z mála výrobcov, ktorí v tom čase vyrábali okná z lepených profilov. Drevenice sa nachádzajú vo vysokohorskom prostredí a už v tej dobe sme potrebovali čo najkvalitnejšie okná a dvere s dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami.
Samozrejme doba pokročila a firma kráča s ňou. Takže terajšie okná sú ešte lepšie a kvalitnejšie.“

Píla Rosík s.r.o.

Kontaktujte nás, radi poradíme