Unistol s.r.o.

“Prinášať objektívne informácie a nechať ľudí rozhodovať sa na základe vlastného rebríčka hodnôt.”

UNISTOL – História a tradícia

Firma UNISTOL so sídlom vo Veľkých Ludinciach datuje svoj vznik a začiatky činnosti v drevárskej výrobe rokom 1989. Výrobný program spoločnosti sa s postupom času, v roku 1993 pre veľký záujem o drevené okná a dvere preorientoval z výroby nábytku na výrobu okien a dverí. Výrobný program zahŕňa výrobu drevených izotermických EURO okien a dverí pre interierové a exterierové využitie pri stavbe alebo prestavbe obytných priestorov.

Naša viac než 20-ročná tradícia je postavená na zručnosti a šikovnosti pracovníkov UNISTOLu. Zvyšovanie odbornej úrovne zamestnancov a ich motivácia k dosahovaniu lepších výsledkov sú základom dlhodobého napredovania

Inovácie

Vyrábame širokú škálu stavebno-stolárskych výrobkov v rôznom technickom štandarde. Náš konštrukčný tím sleduje trendy v oblasti interierových a exterierových výplní. Preto dnes môžeme ponúknuť drevené eurookná do obytných ale aj občianskych budov, v historickom či modernom štýle. Ponúkané interierové dvere korešpondujú s charakterom interiéru dizajnom i materiálom.

 

Firemná filozofia

Venujeme osobitnú pozornosť všetkým vstupným materiálom. Kovania, tesnenia, odkvapové lišty, sklo a všetky komponenty povrchovej úpravy, musia spĺňať vysoké kritériá kvality. Spolupracujeme výlučne s dlhoročne osvedčenými dodávateľmi, ktorí rovnako ako my usilujú o dosiahnutie najvyššej možnej kvality svojich výrobkov.

Našou filozofiou je prekonať Vaše očakávania a poskytnúť Vám spoľahlivé a efektívne riešenia okien a dverí. Záleží nám na spokojnosti zákazníkov!

Kontaktujte nás, radi poradíme