Čo by ste povedali na to, ak by ste už nemuseli ďalej pátrať po pravom riešení pre vašu stavbu?

Pomohlo by Vám, keby sme garantovali výrobu akýchkoľvek drevených dverí a okien, presne podľa Vašich predstáv?

Čítajte ďalej!

Nie je jedno, ktorá spoločnosť Vám zabezpečí výrobu drevených dverí a okien. Pravdepodobne poznáte ten naozaj nepríjemný pocit, keď nemáte na výber, prešľapujete na jednom mieste, pretože niekto nespravil svoju povinnosť a nebol schopný načas dokončiť svoje úlohy.

Čas neúprosne plynie deň za dňom, čo znamená extra výdavky pre Vás a Vašu rodinu a Vy sa pritom nemôžete nasťahovať do bytu, poprípade dokončiť rekonštrukciu. Nehovoriac o kvalite, pretože pre nutnosť pravidelnej opravy dverí a okien sa neposuniete ďalej

Riešenia, pre vaše stavby

Rodinný dom

Nejrůznějších zimu funkci, tu realitu docela 1921 staly, nežli až 3000 věc začnou

Historická stavba

Nejrůznějších zimu funkci, tu realitu docela 1921 staly, nežli až 3000 věc začnou

Verejné budovy

Nejrůznějších zimu funkci, tu realitu docela 1921 staly, nežli až 3000 věc začnou

Iné stavby

Nejrůznějších zimu funkci, tu realitu docela 1921 staly, nežli až 3000 věc začnou

c

Hlavné charakteristiky Unistol okien sú

R

Dlhodobá spoľahlivosť

Naši odborníci nikdy nerobia neúplnú prácu, okná budú zmontované tak, aby ste nemali dôvod na sťažnosť

Výhodná cena

Ponúkame vám spoľahlivosť za dostupnú cenu, peniaze vám ostanú aj na iné veci

Kvalitné materiály

Všetky naše drevené okná sú vyrobené s použitím tých najlepších materiálov

l

Dizajn podľa vašich požiadaviek

Žiadne kompromisy: vyrobíme presne také okná, aké ste chceli

Dokonalé tesnenie

nemusíte sa obávať obrovskej letnej horúčavy a veľmí nízkej zimnej teploty

Pre nás to najdôležitejšie je 100% spokojnosť zákazníkov

„Aj dodnes považujem za najlepšie rozhodnutie to, že som poveril spoločnosť Unistol montovaním okien. Výsledok je stopercentný a upokojuje ma aj vedomie, že v prípade problémov sa na nich môžem kedykoľvek spoľahnúť.”

Zoltán Kiss

odbytár

„Dlho som hľadal takú firmu, ktorá by mohla byť dokonalým partnerom pri stavaní domova pre moju rodinu. A konečne som našiel spoločnosť Unistol. Sú rýchli, spoľahliví a moje požiadavky boli pre nich prioritou.”

Kornel Kováč

inštruktor potápania

„Už dlhšiu dobu som hľadal firmu na realizáciu takých dverí a okien, ktoré som si predstavoval pre svoj dom snov. Som nesmierne rád, že som našiel spoločnosť Unistol, bol som s nimi nesmierne spokojný.”

Ádám Bíró

predajca automobilov, spokojný zákaznník spoločnosti Unistol

„Spoločnosť Unistol som vyhľadal pri rekonštrukcii domu z toho dôvodu, aby nám vymenili okná. Až dodnes žasnem z ich neskutočného nadšenia a kvality, ktorú firma prezentuje. Ak v budúcnosti budem potrebovať drevené okná alebo dvere, som presvedčený, že budem s nimi opäť spolupracovať.”

Márton Gál

športovec, spokojný zákazník spoločnosti Unistol

d

6 dôvodov, prečo sa oplatí rozhodnúť pre spoločnosť Unistol:

v

Originálne predstavy

Nech je reč o akýchkoľvek oknách a dverách, pre nás to nie je prekážkou. Aby sme sa vyhli problémom z nesprávnych rozmerov a rozhraní, venujeme výrobe zvýšenú pozornosť a nemusíte sa obávať nekvalitného výsledku

Dôveryhodnosť na 100%

K zákazníkom pristupujeme vždy s maximálnym rešpektom. Dôvera, kvalita a spokojnosť zákazníkov sú pre nás tou najvyššou prioritou a tým sa riadi celá naša spoločnosť.

Vlastná výroba

Pracujeme vo vlastných dieľňach s tými najkvalitnejšími odrodami dreva, vďaka čomu vyrábame drevené okná a dvere, ktoré splnia i tie najvyššie nároky na kvalitu.

Prijateľné ceny

Cena je veľmi relatívny faktor a odzrkadľuje to, ako je zákazník spokojný s tovarom. Cena našich produktov je adekváta ich kvalite a preto veríme, že s nimi budete spokojní.

Významné referencie

V rámci nášho pôsobenia na trhu sme realizovali veľké množstvo rozsiahlych projektov, pričom jedným z nich bola napríklad Bratislavská Reduta.

}

Predĺžená záruka

Na všetky naše drevené okná a dvere sa vzťahuje výnimočná viacročná záruka, ktorá sa automaticky predlžuje pri pravidelných prehliadkach.

Len pre Vás, bez rizika

Nemusíte skúmať zložité cenníky a trápiť sa výpočtami. Naši odborníci sú tu preto, aby vám uľahčili prácu. Vyžiadanie cenovej ponuky vás k ničomu nezaväzuje. Ak sa rozhodnete, že momentálne nepotrebujete naše služby, bez toho, aby ste o niečo prišli, môžete od ponuky odstúpiť. Kliknite na ikonu!
Chcem prvotriedne drevené okná
s

Ak zatvoríte túto webovú stránku, prídete o toto:

Q

Ak si okná a dvere vyberiete u inej firmy, môže sa stať, že oľutujete Váš výber pre ich nedostatočnú kvalitu a spôsobíte si tak množstvo zbytočných nepríjemností

Q

Stať sa môže aj taká nepríjemnosť, že si vyberiete nesprávne rozmery a firma z určitých dôvodov nevymení okná alebo dvere, čím prídete o značné množstvo peňazí

Q

Pre zmeny počasia sa môže tvar dverí a okien deformovať, čo môže mať nepríjemné následky počas zimy aj leta

Neoplatí sa viac čakať, veď ako sme spomenuli vyššie, vyžiadanie si našej ponuky je bez záväzkov, cenovú kalkuláciu si dokonca môžete odložiť na neskôr a popritom vás nebude viazať žiadna zmluva. Neváhajte, kliknite na ikonu vyššie!

Kontaktujte nás, radi poradíme

Kontaktujte násCenová ponuka