Laik ťažko zistí rozdiel medzi kvalitným a menej kvalitným oknom. Treba sa spoliehať na tradíciu,odbornosť a referencie danej firmy. My sme radi ak nás  navštívite , pozrete  priestory kde a ako sa  vaše okná budú vyrábať. Máme veľkú vzorkovňu kde vám odprezentujeme možnosti riešení ,otvárania a vy si vyberietze to najvhodnejšie pre vás.

Pozor na nízku cenu. V prípade okien platí , ze nízka cena = nízka kvalita.

c

Hlavné charakteristiky Unistol výrobkov sú

R

Dlhodobá spoľahlivosť

Naši odborníci nikdy nerobia neúplnú prácu, okná budú zmontované tak, aby ste nemali dôvod na sťažnosť

Pre vás tá najvýhodnejšia cena

Ponúkame vám spoľahlivosť za dostupnú cenu, peniaze vám ostanú aj na iné veci

Kvalitné materiály

Všetky naše drevené okná sú vyrobené s použitím tých najlepších materiálov

l

Dizajn podľa vašich požiadaviek

Žiadne kompromisy: vyrobíme presne také okná, aké ste chceli

Dokonalé tesnenie

nemusíte sa obávať obrovskej letnej horúčavy a veľmí nízkej zimnej teploty

Pre nás to najdôležitejšie je 100% spokojnosť zákazníkov

„Aj dodnes považujem za najlepšie rozhodnutie to, že som poveril spoločnosť Unistol montovaním okien. Výsledok je stopercentný a upokojuje ma aj vedomie, že v prípade problémov sa na nich môžem kedykoľvek spoľahnúť.”

Zoltán Kiss

odbytár

„Dlho som hľadal takú firmu, ktorá by mohla byť dokonalým partnerom pri stavaní domova pre moju rodinu. A konečne som našiel spoločnosť Unistol. Sú rýchli, spoľahliví a moje požiadavky boli pre nich prioritou.”

Kornel Kováč

inštruktor potápania

„Už dlhšiu dobu som hľadal firmu na realizáciu takých dverí a okien, ktoré som si predstavoval pre svoj dom snov. Som nesmierne rád, že som našiel spoločnosť Unistol, bol som s nimi nesmierne spokojný.”

Ádám Bíró

predajca automobilov, spokojný zákaznník spoločnosti Unistol

„Spoločnosť Unistol som vyhľadal pri rekonštrukcii domu z toho dôvodu, aby nám vymenili okná. Až dodnes žasnem z ich neskutočného nadšenia a kvality, ktorú firma prezentuje. Ak v budúcnosti budem potrebovať drevené okná alebo dvere, som presvedčený, že budem s nimi opäť spolupracovať.”

Márton Gál

športovec, spokojný zákazník spoločnosti Unistol

Len pre Vás, bez rizika

Nemusíte skúmať zložité cenníky a trápiť sa výpočtami. Naši odborníci sú tu preto, aby vám uľahčili prácu. Vyžiadanie cenovej ponuky vás k ničomu nezaväzuje. Ak sa rozhodnete, že momentálne nepotrebujete naše služby, bez toho, aby ste o niečo prišli, môžete od ponuky odstúpiť. Kliknite na ikonu!
Chcem prvotriedne drevené okná
d

6 dôvodov, prečo sa oplatí rozhodnúť pre spoločnosť Unistol:

v

Originálne predstavy

Nech je reč o akýchkoľvek oknách a dverách, pre nás to nie je prekážkou. Aby sme sa vyhli problémom z nesprávnych rozmerov a rozhraní, venujeme výrobe zvýšenú pozornosť a nemusíte sa obávať nekvalitného výsledku

Dôveryhodnosť na 100%

Nech je reč o akýchkoľvek oknách a dverách, pre nás to nie je prekážkou. Aby sme sa vyhli problémom z nesprávnych rozmerov a rozhraní, venujeme výrobe zvýšenú pozornosť a nemusíte sa obávať nekvalitného výsledku

Vlastná výroba

Čo sa týka priorít, kvalita je na poprednom mieste, práve preto nevyhľadávame najlacnejšie riešenia. Pracujeme vo vlastných dieľňach s výbornými materiálmi z dreva, vďaka čomu vám zabezpečíme taká dvere a okná, aké ste vždy chceli

Prijateľné ceny

Vynikajúca kvalita za nízku cenu, čiže to, čo ste ušetrili, môžete ďalej použiť pre svoju rodinu

Významné referencie

Spolupracovali sme pri stavbe bratislavskej Opery, vyrobili sme jej fasádu a dvere

}

Predĺžená záruka

Nami poskytnutá výnimočná kvalita je zabezpečená zárukou na viac rokov. Vyžiadanie servisných služieb vyžaduje iba jeden telefonát a naši pracovníci vykonajú ošetrenie povrchov, dokonca sa každým servisom predĺži záručná doba o jeden rok.

h

Naše cetrifikáty kvality

Kontaktujte nás, radi poradíme

Kontaktujte násCenová ponuka